درباره

گیلداسلام

به سرآشپز خوش آمدید.

من گیلدا هستم, به آشپزی همیشه به عنوان یک هنر نگاه میکنم. هنری که در کنار علم خودش معنا پیدا میکنه! هنری که حرفهای زیادی میتونه برای گفتن داشته باشه! هنری که اگر شما خوب از عهده اون بر بیایید, میتونه تحسین همگان رو برانگیزه!

حتما می پرسید این همه سایت آشپزی، این همه کتاب و نوشته و حالا یک سایت اینترنتی دیگر با موضوعی مشابه و تکراری! برای جواب به این سوال که البته سوال بسیار خوبی هم هست سرآشپز جواب زیر رو می تونه ارایه بده:

سایت سرآشپز ویژگی های منحصر به فردی داره که ازجمله:

۱. توجه به سلامت و زیبایی بعنوان فاکتور مهمی که نتیجه تغذیه سالم است.

۲. همه دستورات این سایت قبلا تست شده اند. تمامی عکسها کار خود “سر آشپز” است.

۳. نکاتی که در انتهای هر دستور آشپزی می بینید, فوت های کوزه گری است که کمتر آشپزی این رموز خوشمزگی و عالی بودن غذاها رو میگه!

به عبارت ساده تر، سایت سرآشپز با بهره گیری از تجربیات و دانش آشپزی من در طی سالهای اخیر شکل گرفته. این سایت با شعار، آشپزی تلفیقی از هنر و علم است، با نگاهی متفاوت به مقوله آشپزی به پررنگ کردن اهمیت آن در سلامت آدمها، نحوه زندگی آدمها، رابطه بین فرهنگ ها و بطور کلی حضور آن در زاویه های مخالف زندگی می پردازد.

با من همراه باشید تا با علم و هنر آشپزی رنگ جدیدی به علایق، لذتها و سرگرمیهای خود بدهید.

در انتها یادآور میشوم که در صورت داشتن هر سوالی در زمینه آشپزی و دستورات این سایت, میتوانید زیر همان دستور سوال خود را مطرح کنید یا اینکه مستقیما با ایمیل gilda.rahimzadeh@gmail.com تماس حاصل کنید.

با احترام

گیلدا رحیم زاده